חופש בתנועה

תנועה אותנטית 

Authentic Movement

שתי סדנאות:  

מפגש אחר עם עצמי ועם הזולת

דרך המודל של תנועה אותנטית 

מנחה יעל ברקאי, 

לפרטים : יעל 050-2216219. 

יום פתוח לסדנא חד פעמית מוזמנים להתקשר.

מפגש עם העצמי כמתנועע והעצמי כעד והמעברים ביניהם. 

תנועה אותנטית הינה מודל של עבודה בתנועה, שבה המשתתף מתנועע בעיניים עצומות בנוכחות עד או עדים. המתנועע פותח בדיאלוג עם עולמו הפנימי ובהדרגה תנועה נראית או בלתי נראית מתחילה להתפתח תוך הקשבה לתחושות, לאימפולסים, לדימויים, לזיכרונות ורגשות. העד למתרחש מכיל את המתנועע מתוך תשומת לב מיוחדת ובלתי שיפוטית. עדות זו מקנה למתנועע תחושה של ביטחון, הכלה ואיזון, המאפשרת לעולמו הפנימי והעמוק ביותר לבוא לביטוי. העד – גם הוא עובר תהליך של התפתחות ומפגש עם עצמו מתוך מודעות לאשר תפקידו מעורר בו (תחושות, רגשות, דימויים, זיכרונות ומחשבות).

 

העבודה במודל זה מאפשרת מפגש אחר ששמה דגש על העצמי בחוויית ההווה שמכילה את כל הזמנים. היא מזמינה את המשתתפים לחקירת מעברים שהתרחשו במהלך החיים ולכאלה שמתרחשים בהווה בין החלקים השונים הנוטלים חלק בבניית העצמי. בשיח המילולי נחקור את הדיבור בזמן הווה ואת יכולתנו להדהד תנועתית ומילולית את האחר.  

מנחה: יעל ברקאי M.A. מטפלת בתנועה מוסמכת ומדריכה ,מטפלת משפחתית מוסמכת מדריכה. ריכזה את הקורס להכשרת מטפלים בתנועה במרכז להכשרת מטפלים ביצירה והבעה בבית הספר ללימודים מתקדמים מכללת סמינר הקיבוצים תל אביב משנת 1993 ועד שנת 2014 . מנחה במסגרת הקורס להנחית קבוצות אוניברסיטת תל-אביב. בנוסף מנחה קבוצות וקורסים ומטפלת ביחידים ובזוגות.

© 2023 by EXOTIC DANCING. Proudly created with Wix.com

כל הזכויות שמורות לקונפידנס ©

צור קשר