חופש בתנועה

המלצות

רינת מרץ 2018, גוונים בתנועה - סדנא בתנועה וצבע

"המרחב הנעים והבטוח שנוצר בקבוצה, אפשר עבודה, חקירה והתבוננות פנימית.. 

זו הייתה חוויה מעצימה ומרגשת של חיבור לעצמי ולגוף שלי. חיבור לחופש שבי ליצירתיות ולתחושת נוכחות ברורה. תודה . 

מיטל פברואר 2018  confidance 

תודה מיכל על הקסם ! תודה על המסירות, ההקשבה, ההכוונה והליווי של שזירת חוטים ליצור תהליך משמעותי ומרגש של שחרור והנאה דרך ריקוד.

ליאת אפריל 2017, סדנא בתנועה וצבע בפסטיבל רידאנסינג

" השתתפתי בסדנה שלך גוונים בתנועה והיה פשוט מרגש ומרתק. שמחתי שזכיתי לראות ולחוות בגופי איך עושים את השילוב שבין תנועת הגוף לחומרי היצירה.

תודה על סדנא קסומה!

גלית דצמבר 2016, גוונים בתנועה - סדנא בתנועה וצבע

"לא האמנתי שכל כך אתחבר לשילוב בין תנועה לצבע וגיליתי עולם ומלואו .די מהר הרגשתי שאני מאפשרת לעצמי חופש אמיתי.  אז תודה על חוויה בלתי נשכחת.

קרול יוני 2016, גוונים בתנועה - סדנא בתנועה וצבע

"I enjoyed very much  your workshop on movement and color.  It  was a sensational experience. It was revitalizing, re-energizing and fulfilling. I definitely want more of this"

קורין פברואר 2016, גוונים בתנועה - סדנא בתנועה וצבע

השתתפתי בסדנא של תנועה וצבע וזו הייתה חוויה מרתקת עבורי . ההנחיה העדינה והמאפשרת, הובילה להתנסויות חדשות ויצירתיות, מעבר למחסום האישי והביקורת העצמית. הדרך הייחודית שמיכל מציעה להתבונן על המעבר בין תנועה וצבע, לעשות חיבורים והשלכות ממדיום אחד לשני, בהחלט יתרמו לי גם בעבודתי כמטפלת. תודה רבה.

שני אפריל 2009, גוונים בתנועה

" היה ממש ממש כייף עבורי זו הייתה חוויה מהנה מעשירה וכייפית מאוד אהבתי איך שבנית וניתבת את הפעילות החוויתית הקבוצתית היחידנית והזוגית, אני מרגישה שהשילוב בינהם יצר התמזגות שהובילה להרמוניה וזה עצום בעייני ליצור דבר שכזה עם אנשים שלא מכירים אחד את השני הם כלים מעולים לשחרור ולמעוף  ואני חושבת שהשילוב והמיזוג של תנועה וציור יחדיו  מהרגע  וממי שהינך באמת כל כך  כיף להוות ולהיות פשוט  להינות  תודה על הכל   והמוזיקה וואו!! איזו איכות"  

 

ריקוד בראש מורם - כתבה ב- TelavivCity.com מאת ריטה מלקין...שורה תחתונה"מומלץ! מומלץ! מומלץ! השקעה שתקצור הרבה פירות, מחמאות ובעיקר הנאה ושחרור".

 

מיטל אפריל 2009, מפגש עם טיפול בתנועה

"תודה גדולה על ההזדמנות ללמוד אצלך. לימדת אותי דרכים נוספות להקשיב לעצמי ללמוד את שפת הגוף והנפש ונתת לי כלים נוספים לבטא את מה שהרגשתי  , את מקור להשראה להנחיה קשובה . חשפת בפניי את הקסם של המקצוע ועזרת לי להחליט!"

 

מיכל 2009, מפגש עם טיפול בתנועה

"תודה על הרגישות על הצניעות , תודה על הסבלנות והסובלנות תודה על שאיפשרת לי להיות עצמי. ונתת לי פתח להמשיך ולצעוד במחוזות עמוקים בתוכי". 

שרון אוגוסט  2008, גוונים בתנועה

" המון תודה על חוויה משמעותית ועוצמתית, של תנועה צבע ומוזיקה.לא חשבתי שאני אצייר וארקוד ככה.. , בלי לבקר את עצמי.ההנחיה שלך הייתה כל כך נכונה עבורי ואיפשרה לי את החופש הזה.אז שוב המון תודה. "

 

רחל אוגוסט  2008, גוונים בתנועה

"היתה לי חוויה מדהימה  ומרגשת עם עצמי איתך ועם כל אחת מהמשתתפות ובמיוחד עם אחותי .המון תודה על המפגש המיוחד שיצרת בתוך חוייה של תנועה צבע מוסיקה וכל אלו היו עם המון רגישות, מחשבה ויצירתיות.אשמח לספר ולענין חברות שלי. מקווה שניפגש בהמשך הדרך לעוד מפגשים מסוג זה ואחרים.שוב תודה."   

 

עירית יולי 2008 , גוונים בתנועה

" תודה רבה, כמו שאמרתי זה היה מהנה ומעשיר וכיף פשוט לנפש המבקשת להשתחרר ולבלות,...  מה יש, אסור- ....? מקווה שעוד ניפגש.בבקשה תיידעי אותי על פעילויות וסדנאות שנפתחות."

 

תמי אוגוסט 2008 , גוונים בתנועה

"שמחתי בעיקר לגלות שנהניתי ללא רגשי אשמה - כמעט :)וגם שמחתי לגלות שאהבתי לציור חזרה.נהניתי לגלות שיש סוג נוסף של הנחייה שתואם את האישיות שלי והצרכים שלי ,תודה רבה"

 

אורית אוגוסט 2008 מפגש עם טיפול בתנועה

"מאד נהניתי מהקורס, זו היתה חוויה משמעותית, ממלאת מאד. למדתי הרבה על עצמי ונהנתי פשוט מלהיות עם עצמי ועם אחרות.  ותודה על הכל .אשמח להיות מיודעת על סדנאות וקורסים נוספים שלך"

מרץ 2007  Confidance  למתחתנים

"לכל המתלבטים - לכו על זה!!!! (בהחלט מומלץ גם לחתנים שבינכם)זו פשוט חוויה שאני ממליץ לכל אחד. מיכל יוצרת קשר נפלא עם התלמידים ומפיגה את המבוכה הראשונית במומחיות. ההתקדמות הינה צעד צעד כך שתמיד תרגישו טוב עם עצמכם ופתאום בלי ששמתם לב השינוי כבר התרחש.בחתונה הייתי חופשי לחלוטין (כמעט בלי אלכוהול) ופשוט נהנתי מכל רגע. דבר שהיה בלתי אפשרי עבורי לפני השיעורים עם מיכל.אני יכול להמשיך לכתוב עוד הרבה אבל בקצרה - פשוט שווה (ולא, המודעה הזאת לא שתולה, היא אמיתית...)"

מור, יולי 2007 Confidance

"בכל מהלך ארגון החתונה הרתיעה הגדולה והחשש הגדול ביותר היה מהעובדה כי המדובר בערב בו החתן והכלה ( ברוב המקרים בעיקר הכלה ) מצויים במרכז הן מבחינת הקהל והן מבחינת הצלמים המתעדים את האירוע. אחד האירועים בהם אין לאן ואין רצון לברוח . כבר בשיחת הטלפון הראשונה למיכל ובנימת הקול אתה מגלה אדם שנוח לדבר איתו בפתיחות מלאה . מיכל אדם מקצועי בתחומה ומקסימה באישיותה .משיעור לשיעור רק מרגישים את השיפור . התנועות הופכות להיות לטבעיות וההרגשה היא שהתנועות זורמות בחופשיות גם מבלי להשתדל מדי . הרגשה שמי שלא רוקד רוצה מאוד לחוש כשרואה אחרים רוקדים בחופשיות באירועים שונים במהלך השנים. הריקוד בסופו של דבר נבנה מתנועות שנלמדות במהלך השיעורים גם כשחושבים שמדובר בתנועות שלכאורה בלבד אין ביניהן לבין הריקוד כל קשר ( זה למעשה כל הקסם שבעניין) . הגוף חופשי וזקוף הרבה יותר לאחר כל שיעור והדבר רק משתפר ומשתבחאנשים שמכירים לא האמינו מהיכן בא הבטחון והריקוד במהלך כל האירוע . אז מיכלי הרבה הרבה תודה על הגישה, הסבלנות, המקצועיות והתוצאה המדהימה."

דן ונטלי  יוני 2006, Confidance  למתחתנים

"מומלץ, מומלץ ושוב פעם- מומלץ!!!!!היה פשוט אדיר, נהנינו מאד מכל התהליך, מיכל בחורה מקסימה שגורמת לתחושה נינוחה וקלילה, היא לחלוטין זרמה איתנו ועם הרצונות שלנו - ת ו ד ה ר ב ה על הכל!!!!אנחנו מרגישים עכשיו הרבה יותר טוב ומודאגים הרבה פחות ממה שיילך על רחבת הריקודים ולמרות שהחתונה היא רק בעוד חודש- אנחנו כבר יודעים שהתרומה היא אדירה."

 

יוני 2006, טלי וניר Confidance

"למיכל המקסימה,תודה על הסבלנות, המסירות והשיטה המיוחדת שסייעו לנו להשתחרר ולשמוח בחתונה שלנו עם ריקודים עד אור הבוקר. מי שיודע איך רקדנו קודם לא האמין למראה עיניו. שיפור רב בסגנון, במגוון והכי הרבה בגישה ובחופשיות.למיכל יש את הדרך והכלים לעשות את השינוי."

 

יולי 2006 אנג'לה Confidance

"לכל הביישנים או לאלו שרוצים לשפר את תנועות הריקוד שלהם,באם בכל אירוע שאי פעם השתתפתם בו ,רציתם לקום מהכסא ,אבל הייתם כבולים בכבלי הביישנות ? אם כן, זה המקום בשבילכם.בעדינות ובחיוך ובהמון סבלנות -מיכל הצליחה לגרום לי לרקוד ,לא רק באירוע הפרטי שלי ,אלא בכל האירועים שהייתי בהם לפני -ואחרי .(והם מהנים הרבה יותר)מומלץ ביותר!!!!!!!!מיכל, הרבה הרבה תודה."